Forum FORUM PACZKÓW II Strona Główna FORUM PACZKÓW II
Forum ogólnotematyczne dla Paczkowa i okolic

Praca Doradcy Finansowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM PACZKÓW II Strona Główna -> Paczków
Autor Wiadomość
Aleksandra
Ciota

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 14:33, 17 Kwi 2012    Temat postu: Praca Doradcy Finansowego

Dynamiczna firma specjalizująca się w branży finansowo-inwestycyjnej,
stwarzająca klientom możliwości skorzystania z osiągnięć inżynierii finansowej
poszukuje kandydatów do współpracy na stanowisku:

Doradca Finansowy- praca stała lub dodatkowa

Miejsce pracy: Nysa i okolice

Opis stanowiska:
- nawiązywanie i budowanie dobrych relacji z klientami;
- profesjonalne doradztwo w zakresie produktów i usług firmy;
- utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe bądź w trakcie nauki;
- ambicja i samodzielność w osiąganiu wytyczonych celów;
- zorientowanie na pracę i rozwój zawodowy;
- zaangażowanie i chęć nabywania nowych doświadczeń.
-kreatywność i inicjatywa;
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- możliwość osiągania wysokich zarobków;
- duże możliwości rozwoju, jasno określona ścieżka kariery;
- bogaty program szkoleń;
- współpraca w gronie najlepszych specjalistów oraz sympatyczna,
motywująca atmosfera pracy;
- narzędzia pracy.

Dołącz do Nas! Wyślij aplikację na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych
osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM PACZKÓW II Strona Główna -> Paczków Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)